אודותינו

אודות פנצ'רית גלגלי העיר בני ברק

חברת גלגלי העיר בני-ברק הוקמה בעיר הרצליה בשנת 2003 והייתה ממוקמת במחלף הסירה. כיום החברה עובדת בסביבת העיר בני-ברק. וחברה ברשתות הצמיגים המובילות בישראל. החברה מחויבת למתן שירות כולל בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בגלגלי העיר מעניקים טיפול אישי ומקצועי, במהלכו מתאימים את הצמיגים לצרכיו הספציפיים של כל לקוח בהתאם לתקציבו ודרישותיו. לאחר הרכבה ואיזון הצמיג, עובר הרכב כיוון פרונט במידת הצורך בכדי למנוע שחיקה של הגלגלים ולמען חסכון בדלק. החברה עובדת עם כל מותגי הצמיגים המובילים בארץ ובמקום ניתן למצוא מגוון רחב של צמיגים מכל סוג ובכל המידות.

גלגלי העיר בני ברק מפעילה מוקד שירותי דרך וחילוץ (הממוקם בבני ברק), אשר מקבל את פניות הלקוחות בטלפון, פקס ובמייל ומתפעל את מערך ניידות השירות בשטח. צוות שירותי הדרך המקצועי של החברה עונה במהירות לכל קריאת שירות ומספק פתרונות לתקלה במקום. שירותי הדרך כוללים: חילוצים לרכב העומד על שני תקרים, והחלפת מנורות ומגבים בבית הלקוח.

במקום תוכלו להתרשם ממבחר חישוקים וג'אנטים בכל הגדלים והמידות של כל החברות המובילות. ניתן לבצע הזמנות מיוחדות ולהתאים צמיגים ספורטיביים לחישוקים הקלים, למען חווית מרוצים מושלמת.

עם לקוחות החברה נמנות חברות ליסינג והשכרה כגון: שלמה SIXT, אלדן, אלבר, באג'ט, אוויס, אופרייט ליס, ליס4יו, קל אוטו, פרי, וכן חברות בעלות ציי רכב כגון: תנובה, וורדיס, אחים הרשברג, מרכז שירות קמק ועוד…